; خدمات منزل | نظافت آپارتمان | اسیست هوم

نظافت آپارتمان


نظافت آپارتمان

با تغییر در سبک زندگی به دلیل افزایش جمعیت و نوع معماری شهرها زندگی در آپارتمان ها گسترش یافته است. امروزه طراحان وسایل داخلی منزل، سعی بر ساخت وسایل کم جا و چند کاربردی دارند، تا بتوان از فضا و متراژ موجود در آپارتمان نهایت استفاده را داشت.

با این وجود پراکندگی وسایل در یک آپارتمان بسیار کم است و این امر نظافت آپارتمان را کمی سخت می کند.

اینکه در هنگام نظافت آپارتمان مجبوریم در یک فضای کم، وسایل را جابجا کنیم و به صورت نقطه ای نظافت آپارتمان را انجام دهیم، کار مشکلی به نظر می رسد.

هچنین موضوع مورد اهمیت در نظافت آپارتمان حوصله و دقت و ظرافت در انجام کارهاست به طوریکه هیچ گوشه ای کوچکی جا نماند..

نظافت منزل

خدمات نظافت منزل

همکاری ساکنین در نظافت آپارتمان

یکی از مواردی که در آپارتمان ها، نظافت کلی آپارتمان را تحت الشعاع قرار می دهد، اهمیت همه ساکنین به نظافت آپارتمان است. ساکنین باید هم به نظافت فضای داخل آپارتمان خود و هم به فضاهای مشاء مثل نظافت لابی ، نظافت راه پله و همچنین نظافت پارکینگ اهمیت داده و همکاری های لازم را انجام بدهند.

اگر یکی از ساکنین در نظافت فضای داخلی آپارتمان خود سهل انگاری کند و به نظافت بخش های مختلف مثل آشپزخانه، سرویس بهداشتی و غیره خوب نپردازد، مشکلات این سهل انگاری در نظافت آپارتمان، مثل رسوخ حشرات موذی از قبیل سوسک وغیره به بقیه واحد ها هم سرایت خواهد کرد.

بنابراین باید همکاری در نظافت آپارتمان را یک وظیفه بدانیم و متوجه باشیم که آثار سوء سهل انگاری در آن متوجه بقیه ساکنین خواهد بود.

اگر برای نظافت آپارتمان خود توانایی و یا وقت کافی ندارید، می توانید برای اعزام نظافتچی خانم و یا آقا از اسیست هوم کمک بگیرید.


تدوین قوانین کلی در نظافت آپارتمان

بهتر است قوانین کلی برای نظافت آپارتمان از سمت همه ساکنین و با مدیریت مدیر ساختمان گذاشته شود. مثلا به صورت دوره ای هر چند ماه یک بار به نظافت آپارتمان، هم فضای داخلی و هم مشاعات بپردازیم.

اگر برای نظافت آپارتمان خود برنامه ریزی دارید و به صورت دوره ای به نظافت مشاعات و فضای داخلی هر واحدی می پردازید می توانید، از کارپذیران اسیست هوم کمک بگیرید.

قیمت نظافت منزل

اسیست هوم

اسیست هوم به واسطه همکاری با معتبرترین شرکتهای خدماتی و پرستاری به کاربران این امکان را می دهد که با ثبت آنلاین درخواست خدمات نظافت و خدمات نگهداری سالمند، نگهداری کودک و نگهداری بیمار و هچنین خدمات مهمانداری و آشپزی از طریق سایت و اپلیکیشن موبایل کارآمدترین و مطمئن ترین نیروهای خدماتی و یا نیروی پرستاری را منطبق بر درخواست خود و در کمترین زمان ممکن بیابند.

تماس با ما

  • 02188875371-09909219989
  • info@assisthome.ir
  • خیابان کارگر شمالی - امیرآباد - روبروی خیابان نهم - پردیس فنی دانشگاه تهران

اسیست هوم را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید