; نظافت منزل | خدمات نظافت | خدمات خانه | اسیست هوم

نظافت منزل و انواع خدمات نظافت اَسیست هوم

اگر برای نظافت منزل و داخل ساختمان خود نیاز به کمک دارید، می توانید از کادر مجرب اسیست هوم کمک بگیرید. کارپذیران اسیست هوم کلیه امور نظافتی منزل از جمله نظافت پنجره ها، نظافت و شستشوی در و دیوار، گردگیری اثاثیه و مبلمان، نظافت سرویس بهداشتی، نظافت آشپزخانه، نظافت تراس، جارو و تی کشیدن کف را بر عهده خواهند گرفت و آرامش و تمیزی را به منازل شما هدیه خواهند داد.
در مورد نظافت منزل بیشتر بدانیم.

تعرفه خدمات نظافت منزل

تعرفه های خدمات نظافت اسیست هوم بر اساس استاندار بازار و نیاز مشتری تعیین شده:

  • کارپذیر خانم : تمام وقت (8 ساعت) 90 هزار تومان , نیمه وقت ( 4 ساعت) 60 هزار تومان
  • کارپذیر آقا : تمام وقت (8 ساعت) 80 هزار تومان , نیمه وقت ( 4 ساعت) 50 هزار تومان

نظافت منزل یا محل کارتان را به نیروهای مجرب اسیست هوم بسپارید

این روزها یافتن نیروهای متخصص و کارآمد در زمینه خدمات منزل که بتوان با کمترین دغدغه فکری به آنها اطمینان کرد و از آنها در امور منزل مثل نظافت فضای داخلی، نظافت راه پله، نظافت مشاعات و ... و یا نظافت محل کار یاری گرفت، کار سخت و پیچیده ای است . با توجه به زندگی مدرن امروزی و اشتغال خانم ها ، زمان کافی برای زوجین یا خانواده ها در جهت رسیدگی به امورنظافت منزل کمتر شده است. لذا اسیست هوم راهکاری ساده در جهت برطرف کردن دغدغه های فکری خانواده ها از امور نظافتی منزل می باشد. اسیست هوم با توجه به نیاز مشتری که شامل خدمات نظافتی منزل ،نظافت آپارتمان، نظافت اداره، نظافت شرکتها، نظافت سازمانها، امور اثاث کشی و جابجایی است، نیروی متخصص را انتخاب و در تاریخ ثبت شده اعزام می نماید . کافیست با چند کلیک درخواست خود را از طریق وب سایت اسیست هوم و یا در اپلیکشن خدمات نظافت اسیست هوم ثبت کنید. همکاران ما در کمترین زمان ممکن و با تعرفه خدمات نظافتی مناسب به درخواست شما پاسخ خواهند داد.

سوالات متداول

سرویس نظافت اسیست هوم شامل چه مواردی است؟

نظافت منزل ، نظافت راه پله و مشاعات، گردگیری در و دیوار،شستشوی کف ساختمان، نظافت شرکت ها و ادارات

با چه روشهایی می توان از اسیست هوم درخواست سفارش داشت؟

1- ثبت سفارش از طریق سایت و اپلیکیشن 2- ثبت شماره تلفن همراه یا ثابت در قسمت سفارش آسان سایت 3- تماس تلفنی با شرکت اسیست هوم

آیا امکان داشتن مواد شوینده همراه کارپذیر وجود دارد؟

در صورت درخواست شما، کارپذیران اسیست مواد شوینده و لوازم مورد نیاز را تهیه و هزینه آن را دریافت می کنند.

آیا هزینه رفت و آمد نیروی خدماتی بر عهده مشتری است؟

هزینه رفت و آمد بر عهده خود کارپذیر خواهد بود. اما در صورتی که اتمام کار نیروی خدماتی در بهار و تابستان بعد از ساعت 21 و در پاییز و زمستان بعد از ساعت 20 باشد، هزینه برگشت متخصص نظافت بر عهده مشتری است.

آیا از طریق سایت امکان ثبت قرارداد وجود دارد؟

بله – با انتخاب نوع قرارداد و وارد کردن اطلاعات لازم از قبیل تاریخ شروع، مدت زمان و غیره می توان این کار را انجام داد.

اگر درخواست نیرو، فوری باشد، چقدر زمان میبرد تا نظافتچی در محل حاضر شود؟

در صورتیکه تاریخ ثبت درخواست با تاریخ انجام درخواست، یکی باشد حداکثر 2 ساعت پس از ثبت سفارش، نیرو در نشانی مورد نظر شما حضور خواهد یافت.

چگونه یک سفارش خدمات در سیستم ثبت کنم؟

در قسمت ثبت سفارش نظافت، ابتدا تاریخ مورد نظر را انتخاب کرده، در مرحله بعد موارد مربوط به نظافتچی از قبیل تعداد، جنسیت و مدت زمان مورد نیاز برای انجام کار را انتخاب نموده، سپس مشخصات خود را وارد نمایید؛ در مرحله پایانی یک گزارش از موارد انتخابی شما و هچنین مبلغ قابل پرداخت نمایش داده خواهد شد. با انتخاب نوع پرداخت (نقدی/آنلاین) و تایید نهایی سفارش، کد پیگیری به شما نشان داده می شود. پس از دقایقی پیامک تایید برای شما ارسال می گردد.

نیروهای نظافت اسیست هوم چگونه تایید صلاحیت و احراز هویت می شوند؟

شرکتهای طرف قرارداد با شرکت اسیست، دارای مجوزهای لازم برای ارئه کلیه خدمات نظافتی هستند و طبق قراردادهای منعقده، موظف به اعزام نظافتچیان متخصص و مجربی هستند که با عبور از فیلترهای گزینشی لازم، صلاحیت اخلاقی آنها مورد تایید قرار گرفته است .

سرعت بالای قبول درخواست

متخصصین مورد اعتماد

پشتیبانی 24 ساعته

امتیازدهی به نحوه انجام درخواست

سفارش خدمات نظافت

اسیست هوم

اسیست هوم به واسطه همکاری با معتبرترین شرکتهای خدماتی و پرستاری به کاربران این امکان را می دهد که با ثبت آنلاین درخواست خدمات نظافت و خدمات نگهداری سالمند، نگهداری کودک و نگهداری بیمار و هچنین خدمات مهمانداری و آشپزی از طریق سایت و اپلیکیشن موبایل کارآمدترین و مطمئن ترین نیروهای خدماتی و یا نیروی پرستاری را منطبق بر درخواست خود و در کمترین زمان ممکن بیابند.

تماس با ما

  • info@assisthome.ir

اسیست هوم را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید