; خدمات آشپزی | آشپز در منزل | آشپز در ادارات | اسیست هوم

انواع خدمات آشپزی اَسیست هوم

اگر یک شرکت نوپا هستید و یا یک شرکت با تعداد کارمندان کم دارید و علاقمند به ایجاد محیطی صمیمی و راحت برای کارمندانتان هستید به طور حتم یکی از دغدغه های شما تامین وعده ناهار در محل کارتان است.
اصولا کارمندان شرکت ها نیز برای تهیه و یا حمل غذا از منزل به محل کار حس خوبی ندارند. و به شرکتهایی که برای این موضوع راه حلی پیدا کرده اند علاقه بیشتری نشان می دهند.
شرکت اسیست هوم با در نظر گرفتن این نیاز یک راهکار برای آن در نظر گرفته است. شما می توانید از کارپذیران شرکت اسیست که به امر آشپزی در ادارات آشنایی دارند، کمک بگیرید و در ایجاد محیطی صمیمی تر و کارآمدتر قدم بردارید و از نظر اقتصادی به شرکت و کارمندانتان کمک کنید.

تعرفه خدمات آشپزی

تعرفه خدمات آشپزی ساعتی 15 هزار تومان می باشد و کمترین تعداد ساعت، جهت ارسال نیروی آشپز 4 ساعت است. برای موارد قراردادی با توجه به شرایط، مبلغ از طریق امور پشتیبانی شرکت اسیست هوم به مشتری اعلام خواهد شد.

با اسیست هوم نیروی آشپز موردنظرتون رو پیدا کنید

امروزه یکی از دغدغه های اساسی افراد نداشتن زمان کافی برا پخت غذاست . تهیه یک غذای سالم و مقرون بصرفه مستلزم داشتن زمان کافی برای آشپزی در منزل می باشد .اصولا روشهای جایگزین پرکردن این خلا مثل تهیه غذا از رستورانها و یا روی آوردن به فست فود بصورت دایم مقرون به صرفه نیست و آسیبهای جدی را برای سلامت انسان در پی دارد.
این امر نیاز به افراد توانا و متخصص در زمینه خدمات آشپزی که قادر به پخت انواع غذاها از قبیل پخت غذای فرنگی، پخت غذای سنتی و غذای ایرانی و یا حتی پخت غذای رژیمی میباشد را آشکار میکند. شما با استخدام آشپز ساعتی میتوانید این مشکل را مرتفع کنید و از دغدغه های روزمره خود بکاهید و به سلامت و اقتصاد خانواده کمک نمایید.
همچنین اگر دغدغه برگزاری مهمانی که شامل پذیرایی و یا آشپزی برای مهمان ها را دارید کافی است با اسیست هوم در میان بگذارید . شرکت اسیست هوم مشکل کمبود وقت شما را با در اختیار داشتن کادر مجرب و آشپز حرفه ای برطرف میکند.

سوالات متداول

سرویس آشپزی اسیست هوم شامل چه مواردی است؟

اسیت هوم امکان آشپزی در ادارات ، آشپزی منازل ، آشپزی برای مهمانی ، آشپزی ساعتی را برای مشتریان منوط به درخواستشان فراهم می آورد.اسیست هوم هر نوع درخواست آشپزی شامل پخت غذای فرنگی ، پخت غذای سنتی ، پخت غذای ایرانی و پخت هر نوع غذا را با توجه به توانایی کادر مجرب خودش ، پوشش میدهد.

در اسیست هوم تهیه غذا توسط یک آشپز حداکثر برای چند نفر امکانپذیر میباشد؟

کادر آشپزی اسیست هوم امکان اعزام آشپز برای انجام آشپزی ادارات ، آشپزی منازل و حتی آشپزی ساعتی را فراهم می آورد که تعداد نفرات خدمات گیرنده با توجه به درخواست میتواند متفاوت باشد.

آیا امکان عقد قرارداد طولانی مدت آشپزی وجوددارد؟

امکان عقد قرارداد طولانی مدت اقتصادی با توجه به نیاز مشتری امکانپذیر میباشد.

اسیست هوم چه نوع آشپزهایی را اعزام مینماید؟

آشپزهای خانم و آقا بنا به درخواست مشتری و برای طبخ انواع غذاهای سنتی وفرنگی آماده خدمت به مشتریان میباشد.

آیا امکان دارد فرد کارپذیر غیر از کار آشپزی و کار امور منزل و نظافت را انجام بدهد؟

بله کارپذیران درخواست شده امکان انجام همزمان آشپزی و امور منزل را دارد.

آیا آشپز درخواست شده توانایی طبخ همزمان چند وعده غذا را دارد(مثلا ناهار و شام همزمان)؟

بله آشپزهای اسیست هوم امکان طبخ چند وعده غذا برای چند روز را دارند.

سرعت بالای قبول درخواست

متخصصین مورد اعتماد

پشتیبانی 24 ساعته

امتیازدهی به نحوه انجام درخواست

درخواست آشپز

اسیست هوم

اسیست هوم به واسطه همکاری با معتبرترین شرکتهای خدماتی و پرستاری به کاربران این امکان را می دهد که با ثبت آنلاین درخواست خدمات نظافت و خدمات نگهداری سالمند، نگهداری کودک و نگهداری بیمار و هچنین خدمات مهمانداری و آشپزی از طریق سایت و اپلیکیشن موبایل کارآمدترین و مطمئن ترین نیروهای خدماتی و یا نیروی پرستاری را منطبق بر درخواست خود و در کمترین زمان ممکن بیابند.

تماس با ما

  • info@assisthome.ir

اسیست هوم را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید