; خدمات منزل | نظافت منزل | اسیست هوم

خدمات نظافت منزل


نظافت منزل

نظافت منزل امری است که مستقیم با سلامتی جسم و روح ما انسانها در ارتباط است. یک منزل تمیز که در آن همه وسایل، مرتب و تمیز در سر جای خود قرار دارد، حس آرامش خوبی را به انسان می دهد.
روانشناسان اعتقاد دارند که برای سلامتی روح و نظم دادن به ذهن خود، زمانی را برای نظافت منزل و مرتب کردن محیط زندگی و محیط کاری خود بگذارید. این امر به حس شادی و سرزندگی شما کمک می کند.

در حال حاضر ما در دنیایی با سرعت تغییرات بالا زندگی می کنیم. و هماهنگ شدن با این تغییرات، نیاز به صرف وقت و هزینه دارد. لذا طبیعی است که روال زندگی و نیازمندی ها یی متفاوت از زندگی قدیم خواهیم داشت. یکی از نیازمندی های اساسی، رسیدگی و نظافت منزل و یا نظافت محل کار است که به دلیل مشغله، زمان کافی را برای آن نمی توانیم اختصاص دهیم و تنهایی از عهده آن بر نمی آییم. راه حل آن کمک گرفتن از افرادی است که کار نظافت منزل و یا خدمات منزل را انجام می دهند.

نظافت منزل

خدمات نظافت منزل

رزرو خدمات نظافت منزل

انجام شدن به موقع کار و حضور سر وقت کارگر نظافت منزل یکی از مواردی است که برای اکثر افراد مهم است . برای اینکه در هنگام ارجاع کار به نظافتچی، شرکت خدماتی نظافت منزل بتواند مناسب ترین فرد برای نوع کار شما را انتخاب کند و بهترین گزینه را به شما پیشنهاد بدهد ، بهتر است که حداقل یک روز قبل سفارش نظافت منزل خود را ثبت کنید تا با کارگر نظافت منزل هماهنگی لازم انجام شود و کار به بهترین نحو و با کیفیت بهتر انجام شود.

در زمانهایی مثل روزهای پایانی سال و یا روزهای پایان تابستان که معمولا همه افراد نیاز به کمک برای نظافت منزل دارند و همچنین به دلیل ظرافت و دقت در نظافت منزل در این زمانها، کارگر خانم برای نظافت منزل کمک بیشتری را می کند، یافتن این نیروها کار دشواری است. لذا شما می توانید با رزرو آنلاین سفارش نظافت منزل از طریق سایت یا اپلیکیشن اسیست هوم باعث هماهنگی و نظم بخشیدن به کارها شوید.


تعرفه نظافت منزل

تعرفه نظافت منزل به طور معمول براساس شیفت های کاری 4 ساعته و 8 ساعته ثابت خواهد بود.

در شرایط خاص بر اساس سختی کار و یا ساعتهای غیر معمول قیمت نظافت منزل متغیر می باشد. در حالتهای غیر معمول شرکت خدماتی نظافتی با توجه به نوع کار و تجربه، قیمت اعزام کارگر منزل و یا اعزام نظافتچی را اعلام می کند.

قیمت نظافت منزل

اسیست هوم

اسیست هوم به واسطه همکاری با معتبرترین شرکتهای خدماتی و پرستاری به کاربران این امکان را می دهد که با ثبت آنلاین درخواست خدمات نظافت و خدمات نگهداری سالمند، نگهداری کودک و نگهداری بیمار و هچنین خدمات مهمانداری و آشپزی از طریق سایت و اپلیکیشن موبایل کارآمدترین و مطمئن ترین نیروهای خدماتی و یا نیروی پرستاری را منطبق بر درخواست خود و در کمترین زمان ممکن بیابند.

تماس با ما

  • 02188875371-09909219989
  • info@assisthome.ir
  • خیابان کارگر شمالی - امیرآباد - روبروی خیابان نهم - پردیس فنی دانشگاه تهران

اسیست هوم را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید