; ; خدمات پرستاری در منزل | پرستار کودک | پرستار سالمند | پرستار بیمار | اسیست هوم

انواع خدمات پرستاری(پرستار بیمار – پرستار کودک – پرستار سالمند)اَسیست هوم

امروزه به دلیل اشتغال مادران و کمبود وقت والدین جهت مراقبت و نگهداری کودکشان این مسئولیت را بر عهده پرستار کودک می سپارند. خدمات پرستاری کودک می تواند هم به صورت شبانه روزی و هم به صورت روزانه باشد. این خدمات شامل امور مراقبت و نگهداری از کودک ، تامین نیازهای اولیه کودک یعنی خدمات بهداشتی و تغذیه کودک می باشد.

پرستاران کودک اسیست هوم با گذراندن دوره های کودکیار – مادریار توانایی لازم در جهت تربیت کودکان و نحوه برخورد با آنها را دارا هستند. والدین هنگام انتخاب پرستار کودک باید توجه کنند که همواره از پرستارهایی که در زمینه کودکیاری یا روانشناسی کودک تحصیل کرده اند یا دوره دیده اند برای مراقبت و نگهداری از فرزندشان استفاده کنند، بنابراین بهتر است که بجای استفاده از یک پرستار معمولی از پرستاران آموزش دیده و آشنا به امور کودکیاری و مراقبت از کودک استفاده نمایند که اسیست هوم این امکان را برای شما فراهم می آورد، کافی است درخواست خود را ثبت کنید یا جهت مشاوره با کارشناسان ما تماس حاصل نمایید. از پرستاری کودک بیشتر بدانید.

تعرفه خدمات پرستاری

هزینه پرستار با توجه به وضعیت خدمات گیرنده و مواردی که شما به صورت آنلاین و به هنگام مشاوره با کارشناسان پرستاری اعلام می نمایید، مشخص می شود.کمیسیون قراردادهای پرستاری و مراقبت و نگهداری به شرح زیر می باشد:

 • یک ماهه معادل 40 درصد حقوق ماهیانه پرستار
 • دو ماهه معادل 50 درصد حقوق ماهیانه پرستار
 • سه ماهه معادل 70 درصد حقوق ماهیانه پرستار
 • چهار ماهه معادل 80 درصد حقوق ماهیانه پرستار
 • پنج ماهه معادل 90 درصد حقوق ماهیانه پرستار
 • شش ماهه معادل یک ماه حقوق پرستار
 • یک سال معادل دو ماه حقوق پرستار با 20 درصد تخفیف

با اسیست هوم پرستار موردنظرتان را پیدا کنید

با توجه به کم شدن توانایی جسمی در سالمندان و یا مبتلا بودن به بیماریهای شایعی در آنها از قبیل آلزایمر، بیماری قلبی، فشار خون و...وجود یک پرستار در منزل که وظیفه مراقبت و نگهداری سالمند را بر عهده داشته باشد و قادر به کنترل نیازهای اولیه سلامت سالمندان مثل گرفتن فشار خون در منزل، تزریقات در منزل،گرفتن نوار قلب در منزل و... باشد، امری قابل توجه است.
از طرفی افزایش بیماریهایی مثل ام اس و اوتیسم و عموما بیماریهایی که مستلزم همراهی و مراقبت بیمار توسط یک پرستار می باشد مثل گفتار درمانی،توانبخشی و... وجود پرستار متخصص هر حوزه را می طلبد.
از سوی دیگر با افزایش ورود بانوان به بازار کار و عدم زمان کافی برای نگهداری و مراقبت از کودک در منزل، یافتن پرستار کودک و یا کودکیار(مادریار) مجرب و مورد اعتماد یکی از دغده های اساسی این قشر از جامعه محسوب می شود.
اسیست هوم با فراهم آوردن سایت و اپلیکیشن و قرارداد با معتبرترین شرکتها و سازمانهای فعال در زمینه پرستاری، این امکان را فراهم آورده که با ثبت درخواست به صورت درخواست پرستار روزانه، پرستار شبانه روزی و ... از طریق سایت و یا اپلیکیشن، نیروهای متخصص پرستاری در زمینه نگهداری سالمند، نگهداری کودک و نگهداری بیمار، با سهولت به کاربر ارجاع داده شود

سوالات متداول

سرویس مراقبت و نگهداری اسیست هوم شامل چه مواردی است؟

 • اعزام پرستار کودک، پرستار سالمند و پرستار بیمار در منزل
 • اعزام پرستار و بهیار جهت نگهداری از بیماران اوتیسم، بیماران ام اس، بیماران آلزایمر و غیره
 • انجام کلیه خدمات توانبخشی، گفتار درمانی، فیزیوتراپی و سونوگرافی توسط متخصص در منزل
 • انجام آزمایشات و نمونه گیری (خون- ادرار) و غیره و چکاپ کامل در منزل
 • اعزام پزشک متخصص یا عمومی و مشاوره پزشکی در هر ساعت از شبانه روز در منزل
 • رادیولوژی و سونوگرافی توسط متخصص در منزل
 • ارسال کلیه تجهیزات پزشکی در هر ساعت از شبانه روز در منزل
 • اعزام آمبولانس و پذیرش در بیمارستان

چگونه می توان به نیروهای پرستاری و مراقبت ونگهداری اسیست هوم اعتماد کرد؟

نیروهای اسیست هوم که شامل پرستار سالمند، پرستار بیمار، پرستار کودک، نیروهای مراقبت و نگهداری و بهیار هستند، دوره های لازم برای امور مربوطه را گذرانده و عموما دارای سابقه کار می باشند. این نیروها مدارک و مجوزهای لازم برای احراز هویت و مسئولیت مربوطه را در اختیار شرکت قرار داده و اسیست هوم به طور پیوسته با پرستاران و خانواده های خدمت گیرنده در تعامل بوده و کیفت کا ر را مورد بررسی قرار می دهد.

تفاوت پرستار و بهیار در چیست؟

بهیار به عنوان یکی از شاخه های خدمات پزشکی است که تلفیقی از دانش پرستاری و مهارتهای اخلاقی و عاطفی می باشد و وظایف بهیار در قالب شرح وظایف خاص خدمات بهداشتی درمانی و مراقبت از افراد بیمار، مصدومان، معلولان و افرادی که دوران نقاهت خود را پشت سر می گذارند، در منازل شخصی، بیمارستان ها، مراکز نگهداری از سالمندان و غیره می باشد.

آیا امکان کنسل کردن یا تعویض پرستار یا مراقب وجود دارد؟

اگر در طول مدت قرارداد به هر دلیلی تمایل به تعویض پرستار با یک پرستار دیگر را داشته باشید با کارشناسان اسیست هوم تماس بگیرید تا هماهنگی های لازم انجام شود.

آیا امکان همراهی بیمار در بیمارستان توسط بهیار یا پرستار وجود دارد؟

بله - پس از بررسی شرح حال کامل بیمار و هماهنگی های لازم با اسیست هوم پرستار و یا بهیار فرستاده خواهد شد.

سرعت بالای قبول درخواست

متخصصین مورد اعتماد

پشتیبانی 24 ساعته

امتیازدهی به نحوه انجام درخواست

سفارش خدمات پرستاری

اسیست هوم

اسیست هوم به واسطه همکاری با معتبرترین شرکتهای خدماتی و پرستاری به کاربران این امکان را می دهد که با ثبت آنلاین درخواست خدمات نظافت و خدمات نگهداری سالمند، نگهداری کودک و نگهداری بیمار و هچنین خدمات مهمانداری و آشپزی از طریق سایت و اپلیکیشن موبایل کارآمدترین و مطمئن ترین نیروهای خدماتی و یا نیروی پرستاری را منطبق بر درخواست خود و در کمترین زمان ممکن بیابند.

تماس با ما

 • info@assisthome.ir

اسیست هوم را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید