; نظافت محل کار| نظافت شرکت | نظافت اداره| اسیست هوم

نظافت محل کار


نظافت شرکت

نظافت شرکت و ادارات و مجتمع های تجاری و فضای داخلی آنها نسبت به نظافت منزل کمی دشوار و زمان بر می باشد. بدلیل آنکه تعداد قابل توجهی از کارمندان و ساکنین ادارات و حجم بالای رفت و آمد ارباب رجوع در این ساختمان ها باعث افزایش آلودگی محیطی و نیازمند به نظافت و شستشوی روزانه دارد.

دلیل اینکه می بایست اداره یا محل کار شما محیطی تمیز و پاکیزه باشد، این است که محیطی آرام برای کارمندان و ساکنین ادارات و همچنین محیطی دلپذیر برای ارباب رجوع ایجاد شود.

نظافت محل کار

نظافت شرکت

زمان انجام نظافت محل کار

به دلیل آنکه کارکنان در طول روز نیاز به تمرکز جهت انجام کارها و جلسه ها دارند، بهترین زمان برای انجام امور نظافت محل کار در پایان ساعت کاری می باشد.

زمانی که کارکنان محل کار خود را ترک نموده اند، نظافتچی آقا و یا نظافتچی خانم با آرامش کامل از خلوتی محیط استفاده کرده و به امور نظافتی رسیدگی می کند.


خدمات نظافت دفتر کار

نظافت دفتر کار شامل نظافت کامپیوتر، پد ماوس، کیبورد، پرینتر، دستگاه کپی و اسکنر بر روی میزها می باشد . تمیز کردن این وسایل باید توسط یک دستمال مرطوب آغشته به شوینده ملایم و گوش پاک کن آغشته به الکل باشد.

گردگیری قاب عکس ها و کتابخانه توسط دستمال مرطوب انجام می شود. از الکل و سایر مواد ضد عفونی برای تمیز کردن گوشی تلفن، هدفون و ماوس استفاده می شود.

نظافت کامل اتاق ها، سالن، کف و دیوار آبدارخانه، سرویس بهداشتی، نظافت عمومی نمازخانه، نرده ها و راه پله ها، پارکینگ و محوطه عمومی از دیگر وظایف نیروی خدماتی است.

نظافت اداره

اسیست هوم

اسیست هوم به واسطه همکاری با معتبرترین شرکتهای خدماتی و پرستاری به کاربران این امکان را می دهد که با ثبت آنلاین درخواست خدمات نظافت و خدمات نگهداری سالمند، نگهداری کودک و نگهداری بیمار و هچنین خدمات مهمانداری و آشپزی از طریق سایت و اپلیکیشن موبایل کارآمدترین و مطمئن ترین نیروهای خدماتی و یا نیروی پرستاری را منطبق بر درخواست خود و در کمترین زمان ممکن بیابند.

تماس با ما

  • 02188875371-09909219989
  • info@assisthome.ir
  • خیابان کارگر شمالی - امیرآباد - روبروی خیابان نهم - پردیس فنی دانشگاه تهران

اسیست هوم را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید