; پرستار بیمار در منزل | مراقبت و نگهداری بیمار در منزل | اسیست هوم

پرستار بیمار در منزل


پرستاری بیمار در منزل

پرستاری از بیمار در منزل برای بیماران، با سنین و بیماریهای مختلف، متفاوت می باشد. از این رو یافتن پرستار بیماری که بتواند به طور کامل شرایط بیمار را تحت کنترل داشته باشد و در بهبودی وضعیت بیمار موثر باشد، کار سختی است.

پرستار بیمار در منزل باید آگاهی کافی از نوع بیماری فردی که پرستاری از او را پذیرفته داشته باشد . لذا برای نگهداری و مراقبت از هر نوع از بیماریها از قبیل اوتیسم، صرع، اختلال حرکتی و یا گفتاری، بیماری های اعصاب و یا کودکان سندرم دان، آلزایمر، پارکینگسون، بیماریهای قلبی، فشار خون، دیابت ، MS و ALS و غیره، دانش و تجربه خاصی نیازمند است.

مورد مهم دیگر در زمینه پرستاری بیمار، صبر و حوصله و توانایی برقرای ارتباط و درک صحیح شرایط بیمار می باشد.

شرکت اسیست هوم با در نظر گرفتن موارد عنوان شده و با دسترسی به اطلاعات پرستاران مجرب در هر زمینه ای، سعی بر کمک به شما عزیران برای یافتن بهترین پرستار برای مراقبت و نگهداری از بیمارتان در منزل را دارد.

مراقبت و نگهداری از بیمار در منزل

مراقبت و نگهداری از بیمار در منزل

مزایای پرستاری بیمار در منزل

مهمترین مزیت پرستاری بیمار در منزل اطلاع خانواده ها از روند بهبود فرد بیمار است. فرد بیمار در منزل احساس آرامش و امنیت خاطر بیشتری دارد و این امر در بهبود ی فرد بیمار نقش اساسی خواهد داشت.

از دیگر مزایای پرستاری بیمار در منزل کاهش خطر ابتلا به عفونت های بیمارستانی است. از طرفی هزینه های پرستاری بیمار در منزل 20 تا 30 درصد کمتر از هزینه های خدمات بیمارستانی است.

گاهی اوقات خانواده ها برای رسیدگی و مراقبت بیشتر از بیمارشان تمایل به استخدام پرستار بیمار در بیمارستان نیز دارند. پرستار بیمار با داشتن اطلاعات کافی از وضعیت بیمار که شرح آنرا از پزشک بیمار دریافت می کند، و پیگیری مداوم وضعیت بیمار ، در بهبودی بیمار همراهی می کند.


خدمات پزشکی و پرستاری قابل ارائه در منزل

  • انجام کلیه خدمات توانبخشی، فیزیو تراپی، کاردرمانی، گفتار درمانی توسط متخصص در منزل
  • انجام آزمایشات و نمونه گیری ( خون – ادرار ) و غیره و چکاپ کامل در منزل
  • انجام ( واکسیناسیون – ختنه ) توسط پزشک متخصص در منزل
  • گرفتن نوار قلب ، اکو، رادیولوژی و سونوگرافی توسط متخصص در منزل
  • ارسال کلیه تجهیزات پزشکی شامل تخت بیمار – تشک مواج – کپسول اکسیژن – چادر اکسیژن – دستگاه ساکشن – دستگاه ماساژ و سایر تجهیزات پزشکی در هر ساعت از شبانه روز

قیمت پرستار بیمار در منزل

اسیست هوم

اسیست هوم به واسطه همکاری با معتبرترین شرکتهای خدماتی و پرستاری به کاربران این امکان را می دهد که با ثبت آنلاین درخواست خدمات نظافت و خدمات نگهداری سالمند، نگهداری کودک و نگهداری بیمار و هچنین خدمات مهمانداری و آشپزی از طریق سایت و اپلیکیشن موبایل کارآمدترین و مطمئن ترین نیروهای خدماتی و یا نیروی پرستاری را منطبق بر درخواست خود و در کمترین زمان ممکن بیابند.

تماس با ما

  • 02188875371-09909219989
  • info@assisthome.ir
  • خیابان کارگر شمالی - امیرآباد - روبروی خیابان نهم - پردیس فنی دانشگاه تهران

اسیست هوم را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید