; خدمات فیزیوتراپی در منزل| فیزیوتراپی در منزل | اسیست هوم

فیزیوتراپی در منزل


خدمات فیزیوتراپی در منزل

با توجه به کمبود وقت و مشکلات ترافیکی در زندگی شهرنشینی، امکان جابجایی بیمارانی که توانایی حرکتی کمی دارند، بسیار دشوار می باشد. خدمات توانبخشی و فیزیوتراپی در منزل توسط پرستاران بیمار که به منازل اعزام می شوند، این امر را برای بیماران تسهیل کرده است.

کلیه خدمات توانبخشی و فیزیوتراپی در منزل می تواند شامل کاردرمانی ، فیزیوتراپی در خانه، ویزیت در منزل، گفتاردرمانی و سایر خدمات پرستاری مورد نیاز بیماران باشد. خدمات توانبخشی و فیزیوتراپی در منزل اسیست هوم بصورت شبانه روزی (24 ساعته) به بیماران ارائه می شود، طوری که نیاز بیماران را برای مراجعه به بیمارستان ها و مراکز درمانی کمتر نماید.

اسیست هوم کلیه خدمات پرستاری مورد نیاز بیماران را با مناسب ترین قیمت پرستار بیمار در منزل، توسط پرستاران متخصص آقا یا خانم فراهم می آورد. تنها کافی است با سفارش آنلاین و یا تماس با کارشناسان اسیست هوم از امکانات خدمات پرستاری در منزل، از جمله فیزیوتراپی در منزل بهره مند شوید

قیمت فیزوتراپی در منزل

اسیست هوم

اسیست هوم به واسطه همکاری با معتبرترین شرکتهای خدماتی و پرستاری به کاربران این امکان را می دهد که با ثبت آنلاین درخواست خدمات نظافت و خدمات نگهداری سالمند، نگهداری کودک و نگهداری بیمار و هچنین خدمات مهمانداری و آشپزی از طریق سایت و اپلیکیشن موبایل کارآمدترین و مطمئن ترین نیروهای خدماتی و یا نیروی پرستاری را منطبق بر درخواست خود و در کمترین زمان ممکن بیابند.

تماس با ما

  • 02188875371-09909219989
  • info@assisthome.ir
  • خیابان کارگر شمالی - امیرآباد - روبروی خیابان نهم - پردیس فنی دانشگاه تهران

اسیست هوم را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید