; خدمات پذیرایی | پذیرایی در منزل | خدمات مهمانداری | اسیست هوم

انواع خدمات پذیرایی اَسیست هوم

یکی از دغدغه های پدر و مادرها برگزاری جشن تولد برای فرزندانشان است. به طور معمول اکثر پدر و مادرها برای برگزاری این جشن شور و شوق زیادی دارند. با توجه به کارهای زیادی که باید برای مراسم جشن تولد انجام شود مثل تزیینات مرسوم خانه و یا محل برگزاری، سفارش و خرید کیک و پخت غذاهای مناسب و تزیین آنها و غیره ، روز پر مشغله ای رو در پیش خواهیم داشت.
وجود فردی که بتواند برای انجام کارها همراه باشد و به ما کمک کند، باعث می شود که کارها سریعتر و با استرس کمتری انجام شود. همچنین وجود فردی که آداب پذیرایی از مهمان رو بداند و در هنگام برگزاری مراسم جشن تولد از مهمانان به خوبی پذیرایی کند از دغدغه های فکری شما کم می کند و به شما کمک می کند که مراسمتان را بهتر برگزار کنید.
شما می توانید برای بهتر برگزار شدن مراسمتان از مهمانداران و کارپذیران مجرب اسیست هوم کمک بگیرید.

تعرفه خدمات پذیرایی

تعرفه های خدمات پذیرایی بسته به نوع مجلس و خدمتگذاری، ساعتی 15 تا 20 هزار تومان می باشد و در صورتیکه مراسم پذیرایی در شب باشد هزینه ایاب و ذهاب مهماندار بر عهده مشتری می باشد.

پذیرایی از مجالس خود را به نیروهای مجرب اسیست هوم بسپارید

مهمانی و مهمانداری نزد ایرانیان جایگاه ویژه ای دارد و احترام و پذیرایی شایسته از مهمان یکی از مهمترین دغدغه های فرد برگزار کننده مهمانی می باشد. اگر در مهمانی و یا در جلسات کاری، پذیرایی از مهمانان را خودتان بر عهده بگیرید، زمان را برای صحبت و همنیشینی با مهمانان از دست خواهید داد. اسیست هوم این مشکل را حل کرده است. شما می توانید برای مهمانی ها و مجالس خود اعم از ختم و شادی، جلسات اداری، سمینار ها، نمایشگاه های بین المللی، سفارت ها، اجلاس بین المللی و… از نیروهای خدماتی و مهمانداران مجرب اسیست که مهارتهای لازم برای پذیرایی و مهمانداری مجالس را دارند کمک بگیرید.

سوالات متداول

سرویس پذیرایی اسیست هوم شامل چه مواردی است؟

پذیرایی مهمانی ها و مجالس خود اعم از ختم و شادی،پذیرایی جلسات اداری، سمینار ها، نمایشگاه های بین المللی، سفارت ها، اجلاس بین المللی و…

با چه روشهایی می توان از اسیست هوم درخواست سفارش داشت؟

  • ثبت سفارش از طریق سایت و اپلیکیشن
  • ثبت شماره تلفن همراه یا ثابت در قسمت سفارش آسان سایت
  • تماس تلفنی با شرکت اسیست

آیا امکان داشتن مواد شوینده همراه کارپذیر وجود دارد؟

در صورت درخواست شما، کارپذیران اسیست مواد شوینده و لوازم مورد نیاز را تهیه و هزینه آن را دریافت می کنند.

آیا هزینه رفت و آمد مهماندار بر عهده مشتری است؟

هزینه رفت و آمد بر عهده خود کارپذیر خواهد بود. اما در صورتی که اتمام کار در بهار و تابستان بعد از ساعت 21 و در پاییز و زمستان بعد از ساعت 20 باشد، هزینه برگشت مهماندار بر عهده مشتری است.

آیا از طریق سایت امکان ثبت قرارداد وجود دارد؟

بله – با انتخاب نوع قرارداد و وارد کردن اطلاعات لازم از قبیل تاریخ شروع، مدت زمان و غیره می توان این کار را انجام داد.

چگونه یک سفارش پذیرایی در سیستم ثبت کنم؟

در قسمت ثبت سفارش نظافت، ابتدا تاریخ مورد نظر را انتخاب کرده، در مرحله بعد موارد مربوط به نظافتچی از قبیل تعداد، جنسیت و مدت زمان مورد نیاز برای انجام کار را انتخاب نموده، سپس مشخصات خود را وارد نمایید؛ در مرحله پایانی یک گزارش از موارد انتخابی شما و هچنین مبلغ قابل پرداخت نمایش داده خواهد شد. با انتخاب نوع پرداخت (نقدی/آنلاین) و تایید نهایی سفارش، کد پیگیری به شما نشان داده می شود. پس از دقایقی پیامک تایید برای شما ارسال می گردد.

وظایف یک مهماندار چیست؟

  • اگر بعضی از مهمان ها به کمک نیاز داشتند، مهماندار خانم و آقا باید به آن ها کمک کنند.
  • مهماندار باید آداب پذیرایی را متناسب با هر مجلس بداند.
  • .مهماندار باید بتواند رضایت مهمان ها را جلب کند و این شامل همه مدعوین می باشد. افراد روحیات متفاوتی دارند و به گونه ای مختلف عمل می کنند. یک مهماندار تعلیم دیده باید بتواند در مواجهه با مهمانان ناراضی نیز آرامش خود را حفظ کند و بتواند میهمانان ناسازگار را نیز راضی کند

سرعت بالای قبول درخواست

متخصصین مورد اعتماد

پشتیبانی 24 ساعته

امتیازدهی به نحوه انجام درخواست

درخواست مهماندار

اسیست هوم

اسیست هوم به واسطه همکاری با معتبرترین شرکتهای خدماتی و پرستاری به کاربران این امکان را می دهد که با ثبت آنلاین درخواست خدمات نظافت و خدمات نگهداری سالمند، نگهداری کودک و نگهداری بیمار و هچنین خدمات مهمانداری و آشپزی از طریق سایت و اپلیکیشن موبایل کارآمدترین و مطمئن ترین نیروهای خدماتی و یا نیروی پرستاری را منطبق بر درخواست خود و در کمترین زمان ممکن بیابند.

تماس با ما

  • support@assisthome.ir

اسیست هوم را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید