; خدمات نظافت منزل|نظافت راه پله|اسیست هوم

خدمات نظافت راه پله و مشاعات

نظافت راه پله و مشاعات

در برج های مسکونی بزرگ و ساختمان ها اولین جایی که به محض ورود به لابی و یا ورودی ساختمان دیده می شود ،مشاعات و راه پله هاست . به همین دلیل نظافت راه پله و مشاعات از اولویتهای صاحب خانه ها و مدیران ساختمان می باشد.

گرد و غبار و دوده که اغلب فضای خسته کننده و نامتعارفی به راه پله و ورودی ساختمان ها می دهد، بسیار ساده و با در اختیار داشتن نظافتچی آقا برای رسیدگی به امور نظافتی بصورت قراردادهای هفتگی و یا ماهیانه میسر می باشد.

نظافت راه پله و مشاعات شامل موارد زیر است :

نظافت راه پله و مشاعات شامل تمیز کردن پله ها، نرده ها، درب ورودی و درب پارکینگ، کلید پریزها، لابی، قرنیز و پنجره ها می باشد. برای نظافت راه پله باید از بالا تا پایین راه پله را جارو بزنیم، سپس شروع به تمیز کردن نرده ها نماییم.بعد از نرده ها، قرنیزها و پنجره ها را شستشو می دهیم.

از شیشه پاک کن و روزنامه برای شستشو شیشه و پنجره ها استفاده می کنیم. پس از اتمام پنجره ها به شستن کلید پریزها می پردازیم. و در آخر به کمک طی تمیز کلیه راه پله ها را طی می زنیم ، طوری که با آب و کف کاملا تمیز شوند و بعد از آن نوبت به نظافت حیاط و پارکینگ می باشد.

نظافت راه پله

اسیست هوم

اسیست هوم به واسطه همکاری با معتبرترین شرکتهای خدماتی و پرستاری به کاربران این امکان را می دهد که با ثبت آنلاین درخواست خدمات نظافت و خدمات نگهداری سالمند، نگهداری کودک و نگهداری بیمار و هچنین خدمات مهمانداری و آشپزی از طریق سایت و اپلیکیشن موبایل کارآمدترین و مطمئن ترین نیروهای خدماتی و یا نیروی پرستاری را منطبق بر درخواست خود و در کمترین زمان ممکن بیابند.

تماس با ما

  • 02188875371-09909219989
  • info@assisthome.ir
  • خیابان کارگر شمالی - امیرآباد - روبروی خیابان نهم - پردیس فنی دانشگاه تهران

اسیست هوم را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید