; اسباب کشی منزل|حمل اثاثیه منزل|اثاث کشی منزل |اسیست هوم

اسباب کشی منزل


اثاث کشی منزل

اسباب کشی منزل و حمل اثاثیه منزل مانند یخچال، فریزر، ماشین لباسشویی و دیگر وسایل سنگین کار ساده ای نیست. اگر آمادگی جسمانی لازم را برای جابجایی وسایل نداشته باشید، امکان دارد خسارت جبران ناپذیری را به وسایل منزل و خودتان بزنید..

اگر به دنبال نیرویی برای جابجایی حرفه ای هستید، اسیست هوم با در دست داشتن کادر مجرب خود، شما را در جابجایی و بسته بندی وسایلتان یاری می رساند.

حمل اثاثیه منزل

اسباب کشی آسان

جهت حمل اثاثیه منزل به چه وسایلی نیاز دارید؟

پیش از اسباب کشی از یک خانه به خانه دیگر باید وسایلی را بخرید و یا آماده کنید. کارتن هایی در ابعاد گوناگون، تعدادی طناب ضخیم و محکم، تعدادی روزنامه باطله برای حفاظت از اشیاء شکستنی، نوار چسب پهن برای بستن در کارتن ها و ماژیک هایی با سر پهن برای نوشتن اسامی روی هر بسته.

پیچیدن ظرف ها کار سختی نیست و بهتر است ظرف ها به هیچ وجه با هم تماس نداشته باشند پس بهتر است که آنها را در روزنامه بپیچید و یا هر ظرف را در لباس یا پارچه های اضافی بپیچید.

در مورد حمل و نقل گل و گیاه بهتر است که گلدان های کوچک را در جعبه محکم مقوایی ، چوبی یا پلاستیکی قرار داده ولی برای گلدان های بزرگ و سنگین چاره ای نیست جزء اینکه به همان ترتیب در کامیون قرار دهید و حمل کنید.

برای بسته بندی وسایل بزرگ باید کیسه های حباب دار بخرید و آنرا به تمام گوشه ها و قسمت های وسایل تان بچسبانید. سپس دور تادور کل وسیله را با یک سلفون پهن بپیچید. و در نهایت بهتر است که وسایل اسباب کشی را دور نریزید و آنها را در انباری نگه دارید تا شاید خودتان مجددا از آنها استفاده نمایید و یا به دیگران برای اسباب کشی امانت بدهید.


اسیست هوم

اسیست هوم به واسطه همکاری با معتبرترین شرکتهای خدماتی و پرستاری به کاربران این امکان را می دهد که با ثبت آنلاین درخواست خدمات نظافت و خدمات نگهداری سالمند، نگهداری کودک و نگهداری بیمار و هچنین خدمات مهمانداری و آشپزی از طریق سایت و اپلیکیشن موبایل کارآمدترین و مطمئن ترین نیروهای خدماتی و یا نیروی پرستاری را منطبق بر درخواست خود و در کمترین زمان ممکن بیابند.

تماس با ما

  • 02188875371-09909219989
  • info@assisthome.ir
  • خیابان کارگر شمالی - امیرآباد - روبروی خیابان نهم - پردیس فنی دانشگاه تهران

اسیست هوم را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید