اخطار! سلامت منزل شما ممکن است در خطر باشد!!

دقیقا شبیه بدن، منازل ما هم مستعد ابتلا به مسائلی هستند که وابسته به طول عمر، آب و هوا و نادیده گرفته شدن است. حتی اگر همه چیز خوب کار کند و از بیرون عالی به نظر برسد، درست جایی دور از چشم ما، مشکلاتی می توانند وجود داشته باشند. اگر این مسائل را بررسی نکنید، بعدا وقت، پول و توان زیادی از شما میگیرند تا درست شوند.

در اینجا پنج دلیل عمده ای را ذکر می کنیم که شما را برای بازرسی و بررسی منزل مجاب می کند:

۱- در زمان خرید منزل جدید یا اسباب کشی به آن

بعنوان یک خریدار یا کسی که می خواهد خانه ای برای چندین سال زندگی بنا کند، وارسی کردن منزل قبل از اسباب کشی به آن، به شما کمک می کند تا بدانید که در طول زمان، خانه چه تعمیرات ضروری نیاز دارد و چه نوع کاری برای نگهداری باید بر روی آن انجام گیرد. اگر تصور می کنید که هزینه های این امر بسیار زیاد است، می توانید برای دریافت قیمت کمتر مذاکره کنید و چک و چانه بزنید.

۲- ایمنی

انجام یک بازرسی می تواند مخاطراتی نظیر وجود یک سیستم الکتریکی معیوب یا خطرات بهداشتی نظیر کپک را مشخص کند. اگر قصد دارید همچنان در منزل شخصی تان اقامت کنید، قبل از بروز حادثه این موارد را برطرف کنید.

۳- آفات و حشرات

آفات می توانند عامل آسیب های زیادی به خانه شما باشند. حتی ممکن است تا زمانی که موضوع از دسترس و کنترل شما خارج شود، ندانید که مشکلی از بابت موش یا موریانه وجود دارد. یک وارسی خوب منزل می تواند شما را در این باب آگاه کند، چه بسا مشکل آفات در مرحله ابتدایی باشد و شما بتوانید آفات را به موقع کنترل و در نطفه خفه کنید.

مراقبت از منزل

نظافت منزل به صورت دقیق و دوره ای تا حد زیادی منزل شما را از ابتلا به این نوع خطر کمک خواهد کرد.

۴- هزینه ها

بررسی کردن منزل برای تمام مشکلات و هزینه های وابسته به آن ها ایده های خوب به شما می دهد. به این ترتیب می توانید برنامه ریزی و اولویت کنید که ابتدا به سراغ کدام مشکل بروید و برنامه های مالی خود را بر چه اساس تنظیم و اجرا کنید.

۵- آرامش خیال

پیشگیری بهتر از درمان است. بررسی کردن مشکلات ساختاری، مشکلات مرتبط با سیستم های الکتریکی یا لوله کشی، وضعیت آفات و حشرات و موارد دیگر را مشخص و معین می کند. بنابراین حتی اگر بعد از بازرسی هیچ مشکلی نمود پیدا نکرد، باز هم به شما اجازه می دهد تا شب ها راحت تر بخوابید و مطمئن باشید که خانواده تان در آرامش و امنیت خواهند بود.

برای برطرف کردن مشکلات عنوان شده از نیروهای خدماتی اسیست هوم کمک بگیرید.

1 0
با اَسیست باشید.

این مطالب رو هم پیشنهاد می‌کنیم ببینید

درباره نویسنده: سمیه

آدمی اگر فقط بخواهد خوشبخت باشد به زودی موفق میگردد ولی او می خواهد خوشبخت تر از دیگران باشد و این مشکل است زیرا او دیگران را خوشبخت تر از انچه هستند تصور میکند. (مونتسکیو)

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *